Vedoucí

filistini@email.cz
(používejte pro rychlejší komunikaci tento email - Vaše zpráva se přepošle všem vedoucím a bude tak vyřízena v co možná nejkratším čase)


 

Turistický oddíl mládeže "Filištíni" působí již od roku 1993 v Praze. Naše klubovna se nachází na Praze 13, Hůrce, ale navštěvují ji členové z celé Prahy 5, 6 i mimo. Scházíme se několikrát do týdne zhruba na 2 hodiny (děti do 15 let ve středu od 16:30), přičemž hrajeme spoustu nejrůznějších her, chodíme do přírody, navštěvujeme různé kulturní akce (divadla, muzea, výstavy).

Zhruba jednou za měsíc o víkendu vyrážíme na několikadenní výpravy, na nichž je účast dobrovolná. Většinou se snažíme poznat nová místa, chodíme na výlety a učíme se přežít sami v přírodě. Vyvrcholením celého roku je (většinou) třítýdenní tábor.

Přijímáme nové členy od 8 let do 14 let, kteří si budou moci nejdříve všechno vyzkoušet a potom se rozhodnout, zda oddíl dál navštěvovat. Tak jen přijďte!!!

Schůzky-každou středu 16:30 na Slunečném náměstí před výstupem ze stanice metra B Hůrka Praha13

zde




Oddílový účet

Pokud potřebujete něco platit na oddílový účet, uvádějte u platby vždy jako variabilní symbol rodné číslo  nebo datum narození Vašeho dítěte a do zprávy pro příjemce pro jistotu napište jméno či přezdívku, děkujeme. Číslo účtu je 2500641727/2010 (FIO banka)

 

Přidej s k nám!

Přidej s k nám!

DSCN7830.JPG
_MG_2138.JPG
_MG_5980.JPG
Nebaví tě už sedět doma? Máš rád přírodu a chtěl bys ji lépe poznat? Tak se s námi vydej každý měsíc na výpravu! Jsme turistický oddíl mládeže a říkáme si Filištíni. Každý týden pořádáme schůzky, kde hrajeme hry a učíme se novým věcem. Alespoň jednou za měsíc pak vyrážíme na výpravy plné zážitků po celé České republice, od Chebu až po Beskydy, od Jizerských hor až po Šumavu. Vyvrcholením naší celoroční činnosti je letní stanový tábor na začátku července. Přijď se podívat na naši schůzku, od září se opět budeme scházet každou středu v 16:30 u laviček (mapa zde) mezi stanicí metra Hůrka a průchodem s nápisem čalounictví v ulici V Hůrkách. Přijď a něco zažij, protože nejhůře jsou na tom ti, kteří nemají na co vzpomínat!

http://www.filistini.cz/turisticky-oddil-praha13/
Created by: Jiří Vetýška 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one