Nebeská Rybná 18.-21.3.2010

18.3. čtvrtek: Z Prahy jsme odjížděli ve dvou skupinách auty z Hůrky a Černého Mostu. Do Nebeské Rybné jsme dorazili asi v 7 hodin večer. Bylo nás celkem osm: Kýbl, Topol, Racohejl, Seržant, Orbit, Guláš, Spider a Oslík. Po příjezdu nám Luděk ukázal, kde co je a pak jsme si každý vybalili věci na svoji postel. A užívali jsme si volného času, dokud nebyl čas spát.

19.3 pátek: Po probuzení jsme šli na snídani, zabalili jsme si věci včetně oběda a vyrazili jsme na výlet. Cílem dnešního dne měl být Anenský vrch.  Venku bylo slunečné počasí, teplo a docela dost sněhu, a tak jsme potkávali po cestě i běžkaře. Cesty nebyly vyšlapané, takže jsme se do sněhu hodně bořili. Po nějaké době chůze jsme si dali pauzu na místě, kde byl takový dlouhý svah bez překážek, a tak si z něj Oslík z dlouhé chvíle udělal klouzačku a nakonec si to zkusili skoro všichni (krom Ludi). Poté jsme pokračovali v cestě dále do Říček, kde následovala pauza na oběd. Jelikož jsme se díky dovádění ve sněhu zdrželi a někteří byli i dost mokří, tak jsme Říčky prohlásili za cíl výletu a vydali se nazpět do Nebeské Rybné. Tam nás čekala ještě jedna hra. Rozdělili jsme se do dvou týmů a každý tým si ze sněhu postavil pevnost. Následně šlo o to získat soupeřovu vlajku (kus oblečení), který byl v pevnosti schovaný. Vyhrál to Spiderův tým. Po hře jsme si celí promočení v chatě konečně odpočinuli.

20.3 sobota: Ráno začalo budíčkem a pokračovalo snídaní. Zabalili jsme si jídlo a pití a vyrazili jsme opět na cesty. Cíl našeho výletu byla zřícenina hradu Pečín, kterou jsme ale nenašli a závěrečná cesta na místo, kde se měla zřícenina nacházet, byla kolmo po strmém svahu. Takže to stálo opravdu za to, tam tudy jít. Jediné co tam bylo k vidění, byl seníkJ. Po návratu do chaty jsme ještě doplnili zásoby dříví a pak si užívali zasloužené volno. V chatě jsme našli ruletu a hráli jsme ji celý večer. Pak následovala večerka a šlo se spát.

21.3 neděle: Ráno jsme vyrazili směrem na Pustiny pod kopcem Pustý. Byl to nakonec jen krátký okruh, který jsme překonali asi za 2-3 hodinky. Vrátili jsme se do chaty a pustili se do úklidu. Asi v 16:00 už bylo všechno zameteno, uklizeno a v 16:20 jsme vyrazili zase ve dvou skupinách zpátky do Prahy. Jedna skupina dojela na Hůrku a druhá na Černý Most. A tím skončila naše výprava.

Guláš

 

 

26.04.2010 22:15:17
filistini
Created by: Jiří Vetýška 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one