Zhodnocení roku 2006

Jak proběhl rok 2006? Co se dělo v našem oddíle?

V lednu jsme navštívili okolí města Lovosice, kde nás fascinoval kouřící kopec Boreč s horkými prameny ,potom se uskutečnila výprava na běžky, kde se řady zájemců rok od roku rozrůstají.

Během února jsme se vydali na Brdy přespat v „luxusním nevytápěném trampském hotelu“( dle Guláše).A komu se to zalíbilo vydal se hned následující víkend na přechod Orlických hor na běžkách a vyzkoušel si spaní ve sněhovém záhrabu.

V březnu byla naše oblíbená a tradiční Hubertka.

Velikonoční svátky jsme prožili v krásné hájence v srdci Vysočiny a po celou dobu se nad námi vznášel přízrak Skalního ducha.Naštěstí se nám podařilo záhadu přízraku rozluštit a zbavit vesničany prokletí.

V květnu nám počasí zavelelo, že už musíme spát venku a tak jsme vyrazili na výpravu na hrad Choustník, která byla zpestřena nočním(brzkým ranním) přesunem.Budíček ve 4hod , rychle zabalit a hurá na Choustník.V podhradí dospat, co v noci chybělo.Puchýře na nohách některých účastníků, nás bohužel donutily výpravu o den zkrátit, ale zdraví a pohoda jsou přednější.

Klasický boj o Ostrý nám dovolil vyřádit se v lese bojem o kopec Ostrý. Všichni bojovali jako o život, koule létaly , štíty odrážely a zvítězili nakonec všichni,  kteří se zúčastnili, protože vovovovotom to je.

Příprava a stavba tábora , to je prostě nutnost , která nás nemine.Za vydatné pomoci rodičů se vše zvládlo bravurně a rychle.Tímto ještě jednou děkujeme.

Tábor proběhl v duchu Ponny expresu a poté jsme vyrazili do Rumunska, navštívili kouzelné české vesničky v Banátu, kde se čas skoro zastavil.Cestou zpět jsme si odskočili do lázní v Kecskemétu. Druhé pololetí jsme zahájili v severních Čechách návštěvou hradu Tolštejn a krásné dlouhé štoly.

Říjen ? Jó v Říjnu , to jsme se vydali na CESTU KOLEM SVĚTA .Letem světem jsme to stihli za dva dny.Ale fakt jsme byli skoro všude.

V listopadu jsme si zopakovali Hubertku, tentokrát v duchu Pevnosti Boyard.

Pevnost byla nakonec dobyta za přispění oddílu Krakenů, kteří s námi tuto strastiplnou cestu podnikli.

No a prosinec, to nás ještě čeká Judita , VOVES a samozřejmě Tajná výprava.

A potom už tu budou Vánoce a Nový rok a už se můžete těšit na další výpravy.Otočte tento list a dozvíte se vše potřebné.

Přeji všem členům oddílu, jejich rodinám a přátelům krásné a klidné Vánoce a hodně lásky a štěstí v novém roce.

 

Luděk, Lída, Fanda, Křídlo, Brčko

28.01.2008 11:48:19
filistini
Created by: Jiří Vetýška 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one