Orlické hory 31.1.-3.2.2008

Ode dne 31.1. se konala výprava do Nebeské rybné. Sraz jsme měli ve čtvrtek večer na hlavním nádraží. Když jsme se scházeli tak Lama a Stůj byli tak zabraní aby nás našli, že kolem nás prošli bez povšimnutí. Až po několika zavolání začali reagovat. Když jsme se všichni sešli tak jsme se pomalu vydali k vlaku kterém jsme si dokonce všichni sedli a to bez rvačky o sedadla. Po dlouhé cestě, jsme přestupovali na jiný vlak který tam už čekal. Nasedli jsme do motoráku a chvilku jeli. Když jsme vystoupili tak většinu lidí boleli nohy od toho jak jsme byli rozsezení.Ovšem těch šest kilometrů na chatu to celkem slušně rozhejbalo. Na chatě byl vydán příkaz navečeřet a spát.

Pátek: K snídani byla houska s marmeládou. službu měly René a Stůj a pěkně šetřili marmeládou. Potom jsme vyrazily na Anenský vrch. Renému chtěli dát přezdívku Konečník. Pak jsme šli k bunkru. Když jsme došli k závoře dali jsme si svačinu, měli jsme namazaný chleba se salámem. Potom jsme měli pauzu a zahráli si na čepičáře a cestičky. Potom jsme šli do vysokého kopce. Když jsme už konečně vyšli nahoru k bunkru, udělali jsme fotku a zpátky dolů. Když jsme byli zpátky v chajdě, tak šla služba připravovat večeři. K večeři byly špagety. Stůj s Lamou šli naštípat třísky do kamen a ostatní si četly, nebo hráli karty. Potom nás zavolali a zahráli jsme si hru, že jsme si vybrali jednoho z týmu a na  toho jsme museli navléknout co nejvíce věcí. Druhá hra byla s mincí kterou jsme si dali na čelo a museli jsme si ji předávat z čela na čelo. Potom jsme šli spát.

Sobota: K snídani jsme měli chleba s rybí pomazánkou. Po snídani jsme si hráli. Pak jsme se oblékli a šli dolů. K svačině jsme měli horalku a chleba. Šli jsme kolem kostela a pak jsme viděli koně u kterých jsme se na chvíli zastavili. Potom jsme na rozcestí odbočili na Kačerov. pak jsme šli chvíli do kopce. Když jsme vyšli nahoru, rozdělili jsme se na dvojice. První dvojice se šla schovat do lesa poblíž cesty. Poté se vyslala druhá dvojice a tu se snažila ta první trefit sněhovou koulí, a tak to postupovalo pořád dokola. Když jsme došli do Kačerova, tak jsme měli přestávku a dali jsme  si svačinu. Pak jsme šli dál. Když jsme ušli pár kilometrů, tak jsme si zahráli hru, že jsme měli uhodnout skoky na určitou vzdálenost. Pak se šlo zase dál. Když jsme došli do chaty, měli jsme k večeři ráži a Orbit sázel kolik toho sní. Pak jsme si zahráli hry, že jsme běhali kolem třeba 5 židlí, ale nás bylo šest. Hrála hudba a kolem těch židlí jsme museli běhat a když hudba skončila, tak jsme si museli rychle sednout a ten kdo zbyl tak vypadl. Potom jsme si zahráli hru s kartami a ještě hru sedím, myslím, miluji. A pak spát.

Neděle: Poslední den jsme hned  po snídani začalo uklízet, čistit a  balit. Také jse muselo doplnit zásoby uhlí v baráku. To znamenalo že je musí nikdo nanosit. A jelikož Lama se Stůjem  měli praxi po večerním štípání dříví tak to zbylo na ně a Křídlo jim pomohl. Po dokončení prací se šli hrát hry abychom se nenudili a neotravovali vedoucí při dokončování prací. Když se zamkla chata tak jsme se vydali na vlak. První překážka která nás potkala byla spadlá bříza. Všichni kmen překročili, někteří s větší námahou. Jenom Stůj byl tak chytrý že strom nadešel čímž jsi přidělal práci a málem spadnul. Šli jsme po okraji lesa kde vedla lesní cestička. Po chvilce jsme došli k barákům ke kterým vedla betonová cesta. Šli jsme asi 1 kilometr a došli jsme k rozestavěnému táboru, kde momentálně nikdo nebyl. Dali jsme si svačinu a něco si zahráli.Na tomto místě byla vyhlášena soutěž. V této soutěži se nesmělo říkat ANO a NE. Každý měl jen 3 životy. Po chvilce si člověk zvyknul buď mlčet nebo odpovídat jiným jazykem.

Po několika kilometrech krásným lesem se došlo k rozcestí kde Luděk zjistil že to dosavadním tempem nestihneme. Museli jsme tedy zrychlit. Čím víc jsme toho ušli po betonu, tím víc nás bolely nohy. Když jsme došli na zastávku tak byli všichni šťastný, hlavně Stůj který šel asi 100m za námi. Cestou jsme přestupovali. V Praze na jsme na nádraží dali pozdrav a šli domu.   

Lama,Seržant,Racochejl

01.04.2008 18:15:38
filistini
Created by: Jiří Vetýška 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one